flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 21 квітня 2023, 08:02
20 квітня у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Бердичівської свій 50-річний ювілей монашого життя святкували дві сестри зі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії: с. Альойза Марія Кучер та с. Тарцизія Галина Щуцька.
 
ювілеи Кучер Щуцька-min
 
Святкову Службу Божу очолив ординарій Одеської дієцезії єпископ Станіслав Широкорадюк OFM. З єпископом співслужили священники з парафій сестер ювілярок та ті, з якими співпрацюють та дружать. Розділити свято з сестрами Альойзою і Галиною приїхали співсестри з чернечої родини, також рідні та друзі.
 
Під час Євхаристії сестри ювілярки урочисто відновили свої чернечі обіти, після чого єпископ вручив кожній символічний посох – хрест, на знак підтримки у подальшому паломництві віри та любові. Щоби хрест Христовий був для сестер світлом, джерелом сили і незмінної надії, доки не сповняться для них обітниці Господні.
 
Ці 50 років монашого життя наших сестер, це роки молитви, праці, жертовного служіння, нерідко труднощів і терпіння, яке є нероздільне з життям людини. Як, під час проповіді, зазначив єпископ Станіслав Широкорадюк, який очолив урочисту Святу Месу, ці роки Ісус ніс сестер на Своїх руках. Бо, хто довірився цілковито Ісусові, того Він несе на руках через життя. Ювілей має дуже велике значення, бо кожне покоління потребує таких свідків любові та милосердя Бога до нас.
 
АУДІОЗАПИС ПРОПОВІДІ
 
День ювілею є часом особливої вдячності за 50 років служіння Богу. Сьогодні Бог не питає сестер, скільки чого зробили, не це є найголовніше, але питає про любов. Тому, що богопосвячене життя, це неустанне шукання Того, кого кохаємо – Ісуса Христа. Ця любов робить монаше життя прекрасним. Чинить, що навіть те, що важке, стає можливим, щоби його прийняти.
 
Дякуємо Богу за дорогих нашому серцю сестер і бажаємо, щоби були вірні своєму прекрасному покликанню бути Малою Сестрою Непорочного Серця Марії.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити