flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 27 січня 2023, 18:23
20-22 січня 2023 року у Бердичеві відбулися реколекції, яким товаришувало гасло: "Сильні вірою". Ці слова є частиною думки, яку передав у своїй духовній спадщині наш засновник бл. о. Гонорат Козьмінський: "Якщо віра Твоя сильна, якщо триваєш у ній міцно, все переможеш".
 
adoratsia rekolektsii
 
До монастиря сестер гонораток прибуло 12 дівчат. Це був час спільного слухання та зростання у вірі. Учасницям товаришував бр. Станіслав Нуцковський OFMConv.
 
rekolektsii diwchata23
 
У своїх конференціях отець підкреслював, що віра - це відносини з Богом. Віра - від слухання, а слухаємо того, кого любимо. Із віри випливає любов, яка є уважна та турботлива, дієва та ніжна, несе радість.
 
rekolektsii diwchata sichen23
 
"У першу чергу я вдячна Богу за можливість переживати ці реколекції. У простоті своїй тема "Сильні вірою" була розкрита і пережита по максимуму. За день і "два хвостики" я встигла пережити особисте переосмислення віри на основі власних переживань, Біблії, конференцій отця, свідчення інших учасників та запрошених осіб. Окрім цього, атмосфера на реколекціях була місцем дії Духа Божого. Я ніби потрапила в паралельний світ, де пройшла довгий шлях, і от я знову в реальності, де минуло лише три дні. Повернувшись додому маю благодать і натхнення на розвиток віри", - ділиться своїми враженнями Соня з Коростеня.
 
rekoletsii 23 sichen
 
"Слава Ісусу Христу! З самого початку моє бажання поїхати на реколекції було великим, я знала, що це буде час на медитацію, але я до приїзду вважала, що буду контемплювати в темі, але поза спільнотовим поєднанням. Реколекції відкрили мені таку просту істину: те, що зовні виглядає просто, всередині являється неосяжним та зовсім непростим. Реколекції насправді перевершили мої очікування, це було поєднання та зустріч з Богом, як через конференції, так через адорацію, Розарій і спілкування з друзями. Вдячна Господу за цей час і людей, які мене оточували. За все слава Богу!", - підсумовує Віка з Житомира.
 
spilne rekolektsii
 
"Мені знову пощастило мені бути на реколекціях у сестер гонораток! На цих реколекціях нам і особисто мені товаришувала Марія в красі Її простоти. Вона вчила нас вірити і довіряти Богу, Його волі. Реколекції допомогли поглибити свої стосунки з Богом, відкрити те, що моя віра проявляєть в слуханні Бога, послуху Його волі. Віра в Бога проявляється через любов до ближнього, вона є плодом віри. Кожна частина реколекцій була важливою: конференції отця Станіслава Нуцковського, адорація, Євхаристія, скрутація, зустрічі з діленням, перегляд фільму на тему віри. Також мені сподобалося те, що кожна з нас дістала собі покровителя і дар на рік. Тепер я маю ще одну покровительку, з якою проживу разом цей рік. Дякую Богу, що привів знову мене до сестер, за ці чудові реколекції, за час спілкування і зближення з Ним. Дякую сестрі Зиті і всім причетним за організацію цих реколекцій!", - поділилась Маргарита з Одеси.
 
sanktuarij rekoletsii sichen23
 
Розвиваймося та зростаймо у нашій вірі! Нехай Господь буде прославлений у всьому!
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити