flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

П'ятниця, 05 травня 2023, 07:48
У першу суботу травня, що припадає на 6 травня, пропонуємо вашій увазі роздуми до славної таємниці Розарію - Вознесіння Ісуса Христа.
 
The-Ascension
 
«А одинадцять учнів пішли до Галилеї на гору, куди вказав їм Ісус, і, побачивши Його, поклонилися, а деякі засумнівалися. Та Ісус, підійшовши, промовив до них: Дана Мені вся влада на небі й на землі. Тож ідіть і навчіть усі народи, хрестячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все, що Я заповів вам. І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку!» (Мт 28, 16-20)
 
Протягом шести тижнів Великоднього періоду, аж до урочистості Вознесіння, ми роздумуємо над таємницею Воскресіння Ісуса Христа. Читання Октави Великодня пригадували нам, що апостолам важко було прийняти воскресіння Ісуса. Поступово вони підходять до нової загадки - Вознесіння. Цей факт труднощів учнів на духовному шляху заспокоює нас, вірян ХХІ століття, адже Бог не вимагає від нас абсолютного розуміння та докторату з теології. Кожен з нас поступово, як Господь це дасть і як ми на це відкриємось, пізнає Бога та Його таємниці. Не знеохочуймося. Воскреслий Христос являється тим, хто у Нього вірить та хто шукає зустрічі з Ним. Можливо тобі не вдалося у цей Великодній час зустріти Воскреслого… якщо палко цього бажаєш, попроси Його про це, щоби дав тобі цей досвід живої зустрічі з Ним…
 
Інший важливий вірш з даного фрагменту Євангелія: «Дана Мені вся влада на небі й на землі». Книга Даниїла провіщає, що після влади, що минає, надійде Син Людський. Його панування є вічне та Його Царство не занепаде. Спробуй у цьому ключі поміркувати над своїм теперішнім життям. Нічого не стається без Божої волі або ж Його допуску … Це не значить, що Бог хоче, аби ми переживали війну або щоб ми втрачали рідних. Однак, можливо, Він допускає її, щоби промовити до нашого сумління, щоби щось в нас змінити, очистити? Поміркуй про це, дивлячись на своє життя та свої відносини з Богом…
 
Останній вірш, який підкріплює нас та зміцнює переконання, що я не є самотня/самотній. «І ось Я з вами по всі дні аж до кінця віку». Це прекрасна новина, адже відносини з Богом - це пригода, яка не має кінця. Придивись до свого життя, як Бог у ньому діє? Де бачиш Його кроки чи дію? Подякуй Господу за це і проси про очі та серце відкриті на Його діяння.
 
Наша Церква має великий скарб - Пресвяті Дари. Ісус є в'язнем любові і терпеливо чекає замкнений у табернакулюмах наших храмів та монастирських каплиць. Як я переживаю присутність Бога у храмі? Як поводжусь у Його присутності? Чи ціную адорацію Пресвятих Дарів?
 
Молитва: Пресвята Діво Маріє, Ти зберігала Божі слова та обітниці у своєму Серці, роздумувала над ними. Просимо, допоможи нам запрагнути живих відносин з Богом та наново відкрити красу Його присутності у нашому житті та у Церкві. Випроси нам дар оновлення нашої євхаристійного завзяття та благоговіння перед таємницею Євхаристії. Нехай ми самі станемо живими дарохранительницями, аби приймаючи Причастя, випромінювали зі свого серця Божу любов та радість!
 
Непорочне Серце Марії, заступайся за нас!

Додати коментар


Захисний код
Оновити