flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Субота, 04 лютого 2023, 06:35

У першу суботу місяця, що припадає на 4 лютого, будемо роздумувати над третьою світлою таємницею - Проголошення Божого Царства і заклик до навернення.

nawrocenie2

З Євангелія від Матея (7, 24-29)

Отож, кожен, хто слухає цих Моїх слів і виконує їх, подібний до чоловіка розумного, що свій дім збудував на камені. І ли́нула злива, і розлили́ся річки́, і буря зняла́ся, і на дім отой кинулась, — та не впав, бо на камені був він засно́ваний. А кожен, хто слухає цих Моїх слів, та їх не виконує, — подібний до чоловіка того необа́чного, що свій дім збудував на піску́. І ли́нула злива, і розлили́ся річки́, і буря зняла́ся й на дім отой кинулась, — і він упав. І велика була та руїна його!“ І ото, як Ісус закінчи́в ці слова, то наро́д дивувався з науки Його. Бо навчав Він їх, як можновла́дний, а не як ті книжники їхні.

25 січня 2023 року Матір Божа у Меджугор'є через візіонерку Марію Лунетті закликала до молитви за мир, бо сатана хоче ненависті в серцях та народах. Марія знову і знову закликає до витривалої молитви за мир. Також Богородиця заохочує до посту та покаяння, аби Бог дав нам мир. "Майбутнє на роздоріжжі, бо сучасна людина не хоче Бога. Тому людство прямує до загибелі", - йдеться у посланні. "Моліться і свідчіть мир серед свого оточення та будьте людьми миру", - підсумовує послання.

Наближається перша річниця повномасштабного нападу Росії на нашу Батьківщину. Що змінилося з цього часу у моєму житті? Чи можу говорити про якісь плоди покаяння та навернення?

Щасливий той, хто використав час війни для наближення до Бога. Як у мене минув цей час? Чи зменшились нарікання, заздрість, егоїзм, байдужість у моєму житті? Чи може моїм серцем заволоділи "нові" гріхи - ненависть, агресія, брехня? Може моє серце закам'яніло?

Чи можу сказати, що живу війною? Що вона повністю паралізувала моє духовне життя? Лище про це думаю та годую внутрішній страх через постійне читання новин? Скільки часу присвячую на молитву?

Навернення означає зміну мислення. Чи можу сказати, що моє мислення сповнене євангельського духа? Якщо так, то як часто читаю Святе Письмо? А може мене полонив дух соцмереж, який все знає краще і всіх критикує, посилаючись на сумнівні джерела?

Ми живемо у часі війни і не знаємо, у який момент помремо. Чи поцілить в наш дім ракета, чи переживу ще одну ніч. Ми не знаємо, коли смерть постукає у наші двері…

Господь не хоче, щоб ми боялись зустрічі з Ним наприкінці нашої земної мандрівки. Він хоче, щоби ми дозріли до Неба. А це дорога навернення та покути. Можливо, вже врешті треба взятись за себе і подбати про своє духовне життя? Дати Богу себе очистити та примиритись з ближніми… кожен день може бути останнім. Прислухайся, що сьогодні Тобі говорить Бог? До чого запрошує?

Пресвята Діво Маріє, Ти жила у часи окупації. Ти бачила, що робить гріх з людьми та наскільки він може нас нищити. Дай нам відвагу слідувати за Ісусом та слухати Його Слово, аби воно могло на перемінювати…

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити