flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Сестра Каміла Кармалюк SCM продовжує серію програм на Радіо Марія, присвячених неймовірній історії нерукотворного образу Богородиці Ґваделупської.
 
гваделупська
 
Об'явлення Пресвятої Богородиці з Гваделупи відносять до чудес. Сьогодні, ми можемо чути від захисників про таємне втручання Бога в кризових ситуаціях. Він діє нелогічно, щоб у людей зростала віра. Мати Божа в об'явленні до Хуана Дієго говорила: "Я мати Бога - мати життя". Тобто Вона наголошує на цінності життя духовного, життя душі. Отже, Бог через Богородицю піднімає нашу віру, щоб нас врятувати.
 
 
Вище, ви бачите картину нерукотворного образу котрому виконалося 492 роки після об'явлення. Матеріал на якому зображена Богородиця з кактуса та прозорий мов крила метелика, але не руйнується. Протягом 120 років це полотно було взагалі не захищене. Якось випадково на полотно пролили азотну кислоту, але рідина взагалі не пошкодила образ. Фахівці також не знайшли на тканині жодного мазка пензля, що вказує на нерукотворність образу.
 
Протягом 120 років біля образу горіли свічки. Проте жодного сліду кіптяви не спостерігається. А протягом 10 років після об'явлення в Мексиці відбулося близько 10 мільйонів хрещень.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити