flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

Важко знайти людей, які б не любили казкову та чарівну красу Різдвяних Свят та спів колядок.
 
korosten wystawa
У суботу, 30 жовтня, у Києві на Святошино відбулася незвичайна зустріч молоді. Це була одна з ініціатив, що днями відбуваються у столиці для вшанування наших святих покровителів, спомин яких припадає на 1 листопада.
IMG 7190
 

У Бердичеві, у головному домі сестер гонораток, триває чергове пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих чернечих Інститутів і Товариств апостольського життя в Україні, яке розпочалося 26 жовтня. Сьогодні було обрано Голову Конференції та її Радниць. 

рада конференціі вищих наст

 

"Кожна любов найкраще випробовується в стражданні, тож можна сказати, що без нього немає справжньої любові", - так писав до своїх духовних синів та дочок блаженний Гонорат Козьмінський OFMCap. Над темою страждання у житті християнина та богопосвяченої особи роздумували учасниці духовно-формаційної сесії, що була присвячена скорботним частинам Розарію та відбулась у бердичівському монастирі сестер гонораток. 

DSCN0200

 

Згідно з багатовіковою традицією францисканська родина особливим чином переживає вечір 3 жовтня. Цього вечора духовні сини та дочки св. Франциска з Ассізі згадують момент його переходу до вічності, що відбувся 3 жовтня 1226 року. 

 

FB IMG 1633292268019