flag-ua-honoratki

                                                                       
header-sample

У день спомину Введення в храм Пресвятої Богородиці пропонуємо вашій увазі уривок з листа нашого засновника отця Гонората Козьмінського, який він написав із цієї нагоди.
 
maurpresmary
 
У день Непорочного Серця Марії, який для нашого згромадження є урочистістю, прагнемо поділитися з вами думкою о. Гонората Козьмінського про таємницю Серця, яке стояло під хрестом. Цей досвід Марії може стати для нас корисним під час війни та страждань, яких досвідчуємо у цей час.
 
hrest
 
8 березня. Зазвичай у цей день ми вітали жінок із Міжнародним жіночим днем. Сьогодні ж, погляньмо в очі Найпрекраснішої Жінки - Пресвятої Діви Марії. Що ми там побачимо?
 
b3f8cc36016425.570c7200276fb
 

Чого нас може навчити Дитятко Ісус, Якого особливим чином споглядаємо у ці дні? Це не лише приємний і зворушливий образ, а й повна глибини постава.

dytiatko Isus

 
У першу неділю Адвенту Боже Слово закликає нас пильнувати і молитись «в кожному часі», аби стати приготованими перед Сином Людським. Здається, що ці слова виконати не просто, адже не можемо сісти і лише молитись, тим самим занедбуючи наші щоденні обов’язки дружини чи чоловіка, студента чи працівника. Однак блаженний отець Гонорат Козьмінський дає нам пораду, яка може стати ключем до наших роздумів.
 
the-blowup-CuOZuiZDBWU-unsplash